חב''ד כל הלב לכל אחד
לימוד יומי | חנות | הרשמה לאתר | צור קשר
זמנים נוספים שקיעה: 19:39 זריחה: 5:38 ב' בסיון התש"פ, 25/5/20
חפש במדור זה
אפשרויות מתקדמות
הודעות אחרונות בפורום

שאלות אחרונות לרב

(אתר האינטרנט של צעירי אגודת חב"ד - המרכז (ע"ר

יש חדש

התוועדויות חג-הגאולה

בכל רחבי הארץ ייערכו אי"ה ביום חמישי ובשבת-קודש התוועדויות מיוחדות לרגל חג-הגאולה י"ב-י"ג בתמוז. בהתוועדויות הללו יספרו את סיפור המאסר והגאולה של הרבי הקודם מליובאוויטש, ממאסרו ברוסיה הקומוניסטית, ויפיקו את הלקחים האקטואליים. בתי-חב"ד מזמינים את הציבור לבוא להתוועד יחדיו, שבת אחים גם יחד, לשמוח בשמחת הגאולה, ולשמוע דברים מפי רבנים, משפיעים חסידיים ואישי-ציבור.

הרבי ב'קול החסידות'

מערכת קול החסידות משתכללת ומציעה עכשיו מדור מיוחד בקולו של הרבי מליובאוויטש: שיחה יומית, שיחות מהחודש, מאמרי חסידות, סיפורים ופתגמים, תפילות, ניגונים, יחידויות לחתנים וכלות ועוד. טל' 02-5381111, וכניסה למדור בהקשה 1.

גיליונות כרוכים

בימים אלו הגיעה מהכרכייה כמות מצומצמת של הכרך התשיעי של גיליונות 'שיחת-השבוע', שבו גיליונות 801-900, מהשנים תשס"ב-תשס"ד. עדיין נותרו גם מקצת הכרכים הקודמים. הכמות מצומצמת וכל הקודם זוכה. טל' 1-700-704120.

סיפורי התנ"ך

יוזמה נאה של הסופר חיים נתיב: סיפורי תנ"ך מעובדים לילדים. הטקסט מנוקד, איורים מרהיבים, והסגנון קולח. לפנינו שלושה ספרים המספרים על שמואל ושאול, האחד על מלחמת עמלק, השני על מלחמת יבש-גלעד והשלישי על מלחמת מכמש. טל' 1-700-704120.


 
 
תנאי שימוש ניהול מפה אודותינו כל הזכויות שמורות (תשס''ב 2002) צעירי אגודת חב''ד - המרכז (ע''ר)